澳洲10三期计划

澳洲103期计划

Niektoré z našich akreditácií

澳洲10开奖结果时间

Spoločnosť Bodycote je najväčší a najrešpektovanejší poskytovateľ služieb tepelného spracovania na svete a zabezpečuje služby, ktoré tvoria dôležitý článok výrobného dodávateľského reťazca. Okrem toho poskytuje patentované, špecializované technológie s pridanou hodnotou, ktoré umožňujú využívať jedinečné riešenia pre rôzne aplikácie.

Aktuálna cena akcií

 

澳洲10开奖号码

澳洲10在线预测

澳洲10官方开奖

Tepelné spracovanie je riadený proces používaný na zmenu mikroštruktúry kovov a zliatin, ako je oceľ a hliník. Cieľom je vytvoriť vlastnosti, ktoré sú prospešné pre životnosť komponentu, napríklad zvýšená tvrdosť povrchu, teplotná odolnosť, kujnosť a pevnosť.

澳洲10在线预测

澳洲10一码计划

Spájanie kovov je kontrolovaný proces používaný na spojenie kovov tavením. Existuje niekoľko techník spájania kovov, pričom jednou zo základných foriem je zváranie. Odborné znalosti a technologický pokrok priniesli inovácie aj do oblasti spájania kovov, ktoré zase viedli k pokroku v mnohých priemyselných odvetviach vrátane letectva.

澳洲10在线预测

澳洲10基本走势图

Povrchová technológia je proces, ktorý sa vo veľkej miere používa na predĺženie životnosti komponentov a ich ochranu pred pôsobením vplyvu prostredia, napríklad pred koróziou a oterom.

澳洲10在线预测

澳洲10免费精准计划

Izostatické lisovanie za tepla (HIP) je forma tepelného spracovania, pri ktorom sa používa vysoký tlak na zdokonalenie vlastností materiálu. Daný tlak sa vyvíja pomocou inertného plynu, zvyčajne ide o argón. Čas pri zvýšenej teplote a tlaku umožňuje plastickú deformáciu, tečenie a difúziu. Odliatky pre kritické aplikácie sa izostaticky lisujú za tepla, aby sa eliminovala vnútorná mikroporéznosť, čím sa vďaka eliminácii defektov zdokonalia mechanické vlastnosti. Izostatické lisovanie za tepla tiež umožňuje spojovanie alebo vrstvenie dvoch či viacerých materiálov dohromady, buď v pevnej alebo práškovej forme.

澳洲10在线预测