澳洲10官网计划

澳洲10在线开奖

Onay belgelerimizin bazıları:

澳洲10遗漏

Bodycote grubu, küresel ölçekte fason bir iş modeli kurarak güçlü stratejik müşteri ortaklıkları geliştirmekte ve hissedarlarına yüksek getiri sağlamaktadır.

Current share price

 

澳洲10三码计划

澳洲10官方网站

澳洲10官网开奖

Isıl işlem, metal ve alaşımların içyapısını değiştirmek için kullanılan kontrollü bir süreçtir. Kıyaslanamayacak kapasitesi ve bilgisayar sistemli tesisleri ile, çok değişik boyutlardaki parçalar, titiz, zorlu standartlar uyarınca güvenilir ve tekrar elde edilebilir sonuçlarla ısıl işlem yapılmaktadır. Bodycote ağında yer alan tesislerin sahip olduğu çok sayıda onay belgesi, müşterilerimize sürekli olarak sunduğumuz kaliteli hizmetlerin bir göstergesidir.

澳洲10官方网站

澳洲10计划网

Elektron ışın kaynağı, vakum ve petek sert lehimleme gibi özel metal birleştirme prosesleri, uzmanlık ve teknolojinin bir araya getirilmesini gerektiren karmaşık işlemlerdir.

İstenen yüzeylerde, üstün malzeme özelliklerine sahip iki metalli bileşikleri oluşturabilmek için, katı-katı veya katı-toz malzemeler arasındaki difüzyon bağı, HIP yöntemi ile gerçekleştirilmektedir.

澳洲10官方网站

澳洲10网页计划

Özel amaçla üretilen kaplamalar, korozyon ve abrasyon gibi çevresel etkenler karşısında parçaları koruyarak servis ömürlerini artırmak amacıyla çok yaygın kullanılır. Bodycote’un sunduğu kaplama yelpazesi çok çeşitli uygulamaları kapsar ve neredeyse tüm pazar sektörlerinde, üreticiler için çözümler sunar.

澳洲10官方网站

澳洲10网站注册

Sıcak İzostatik Presleme (HIP), çok yüksek sıcaklık ve basınç uygulanarak metal döküm parçalardaki gözenekleri ortadan kaldıran ve kapsüllenmiş tozları sıkıştırarak çok yoğun malzemeler elde edilmesini sağlayan bir işlemdir. Birbirinden çok farklı malzemeler, eşsiz ve katma değeri yüksek parçaları elde etmek amacıyla biraraya getirilip birleştirilebilinir.

Bodycote, Batı dünyasındaki en geniş işletme kapasitesine ve çok çeşitli ekipmanlara sahip olması nedeni ile, ister büyük tek parça isterse fazla miktarda küçük ürünler olsun, hepsinin ısıl işlemini ekonomik şekilde gerçekleştirir.

澳洲10官方网站